Wybierz oddział

Nasze kluby

Kluby Olimpiad Specjalnych powstają i działają w naszym województwie przy placówkach specjalnych, do których uczęszczają dzieci, młodzież i osoby dorosłe z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej.

Aby zostać zawodnikiem lub członkiem Olimpiad Specjalnych, należy się zarejestrować w ramach naszej organizacji, w najbliższej sekcji sportowej lub w Oddziale Regionalnym OS. Do wymagań rejestracyjnych zawodnika należy: wypełnienie i podpisanie deklaracji zawodnika OS, posiadanie książeczki zawodnika z aktualnymi badaniami lekarskimi dopuszczającymi do udziału w treningach i zawodach oraz informacją od psychologa potwierdzającą niepełnosprawność intelektualną.

Wszelkie dokumenty należy pobierać u Dyrektora Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska Podlaskie lub na stronie internetowej w dziale „Do pobrania”.

Atletoskoczki Dariusz Filimoniuk Zespół Szkół Specjalnych
im. Jana Pawła II
ul. Wojska Polskiego 17
17-100 Bielsk Podlaski
Autentyczni Agnieszka Lisowska Ośrodek Szkolno-Terapeutyczno-Opiekuńczy
dla Dzieci i Młodzieży z Cechami Autyzmu
ul. Puławskiego 96
15-338 Białystok
Błyskawica Katarzyna Kosakowska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Długobórz I-5
8-300 Zambrów
Delfin Bożena Dąbrowska Zespół Szkół nr 12
ul. Krakowska 19
15-875 Białystok
Huragan Agata Rydzewska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Przytorowa 1
16-400 Suwałki
Kangurki Ewa Chrzanowska Zespół Szkół nr 13
ul. Słonimska 38
15-029 Białystok
Kormorany Robert Chilicki Zespół Szkół Specjalnych
ul. Mickiewicza 2
16-300 Augustów
Mag-Ton Bożena Gutowska Warsztaty Terapii Zajęciowej
ul. Knyszyńska 12a
15-712 Białystok
Maratończyk Kazimierz Hryń Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Antoniuk Fabryczny 40
15-741 Białystok
Nad Nettą Małgorzata Jarmoszko Warsztaty Terapii Zajęciowej
ul. Portowa 12
16-300 Augustów
Orły Urszula Jaronczyk Zespół Szkół nr 16
ul. Lipowa 41d
15-424 Białystok
Promyk Krystyna Ciołko Warsztaty Terapii Zajęciowej
ul. Pogodna 4
15-354 Białystok
Siedemnastka Edyta Siwiec Zespół Szkół nr 11
ul. Rzemieślnicza 16
15-773 Białystok
Sokół Elżbieta Margielewicz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ul. Osiedle Zielone I A
16-101 Sokółka
Szansa Anna Polubicka Dom Pomocy Społecznej
ul. Baranowicka 203
15-530 Białystok
Waleczne Serca Tomasz Sanik Warsztaty Terapii Zajęciowej
al. Niepodległości 3
19-100 Mońki

 

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.